Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

XII Targi Edukacyjne

W dniach 17-18 marca 2016 roku w Lublinie odbyła się XII edycja Targów Edukacyjnych. Propozycję ZSS przygotowywał zespół nauczycieli w składzie: Mirosław Bartos, Justyna Stolarek, Mirosława Włodarczyk oraz pracownicy sekretariatu szkolnego.

Warto wspomnieć, że po raz pierwszy w historii imprezy pojawiła się Lubelska Strefa Zawodów. 17 stanowisk zostało zajętych przez uczniów szkół zawodowych prezentujących praktyczne umiejętności doskonalone na wybranych kierunkach kształcenia.

Wśród przyszłych kucharzy, elektryków, plastyków, muzyków nie zabrakło także mechaników, czyli uczniów klasy IIIA, którzy przygotowali się do wystąpienia polegającego na przeprowadzeniu testów diagnostycznych samochodu pod kierunkiem Wicedyrektora Pana Karola Mroza.

Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim osobom z klas IIA, IIB, IIE, IIIC zaangażowanym w promocję stoiska ZSS. Mamy nadzieję, że poprzez naszą obecność na Targach Edukacyjnych i przygotowaną dla gimnazjalistów ofertę ułatwiliśmy fanom motoryzacji wybór dalszej drogi kształcenia. Zapraszamy!!!