Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Wyniki Konkursu dla Nauczycieli od wyniki Konkursu dla Nauczycieli od BMW Group Polska!

Zostały ogłoszone wyniki Konkursu dla Nauczycieli od BMW Group Polska!

Konkurs dla Nauczycieli Szkół technicznych ma na celu promowanie dobrych praktyk w zakresie edukacji zawodowej. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w październiku 2022 roku. Zaproszeni  zostali Nauczyciele Szkół Technicznych do przeprowadzenia ciekawej i angażującej lekcji z wykorzystaniem materiałów szkoleniowych od BMW Group Polska. Najwyżej ocenione przez Komisję Konkursową lekcje zostały nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami! Najciekawsza lekcja została udostępniona do wykorzystania w innych szkołach technicznych.

Zadaniem Konkursowym było przeprowadzenie i nagranie ciekawej oraz angażującej lekcji z wykorzystaniem materiałów szkoleniowych od BMW Group Polska oraz przygotowanie dokumentacji zawierające wszystkie elementy dydaktyczne. Nagrodą jest udział w szkoleniu BMW Driving Experience oraz inne atrakcje.

Zwycięzcą Konkursu dla Nauczycieli Szkół Technicznych od BMW Group Polska został:

Karol Mróz z Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie, który zrealizował lekcję pt. „Nowoczesny infotaiment oraz komfortowy dostęp do pojazdu.”

Lekcję można obejrzeć pod adresem https://youtu.be/uifJT5oy-kY oraz już niebawem będą na stronie www.praca-dealerbmw.pl.