Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Szkolenia e-⁠learningowe na platformie InterCars dla uczniów i nauczycieli

W ramach PROJEKTU MŁODE KADRY wszyscy uczniowie i nauczyciele Naszej Szkoły uzyskali dostęp do szkoleń e-⁠learningowych na platformie Inter Cars.

Zapisy na szkolenia odbywają się za pośrednictwem ankiety on-⁠line, która znajduje się pod linkiem: http://ankieta.intercars.com.pl/ankieta/353467/formularz-rejestracyjny-do-platformy-e-learning-dla-uczniow-szkol-zawodowych.html

Każdy nauczyciel lub uczeń chcący wziąć udział w szkoleniu wypełnia indywidualnie zgłoszenie. W odpowiedzi na to zgłoszenie, na wskazany adres e-⁠mail, wysłane zostanie zaproszenie, które będzie zawierało instrukcję rejestracji na platformie e-⁠learningowej Inter Cars. Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w zgłoszeniu adres e-⁠mail, zostanie wysłane jednorazowe hasło dostępu do platformy.

Na platformie e-learningowej, każdy uczeń będzie przypisany do swojej szkoły. Postępy realizacji szkolenia będą odnotowywane na platformie e-learningowej. Uczeń który zrealizował pełny cykl szkoleniowy otrzyma zaproszenie do testu wiedzy on line. Po zaliczeniu testu on-line wystawione zostanie zaświadczenie o zrealizowaniu szkolenia.

W przypadku pytań dotyczących obsługi technicznej platformy proszę o kontakt z wicedyrektorem Karolem Mrozem.

Leave Comment