Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Rozpoczyna się nowy cykl szkoleń technicznych w roku szkolnym 2019/20120 w ramach program Młode Kadry

Ww. działanie powstało przy ścisłej współpracy z firmą Inter Cars i jej partnerami z kraju i ze świata. Program zakłada spotkania z uczniami i nauczycielami naszej szkoły na których jest prezentowana tematyka problemów warsztatowo-serwisowych, w tym: eksploatacyjno-diagnostycznych, naprawczych i gwarancyjnych. Zajęcia odbywać się będą w formie wykładów teoretycznych, jak również w formie zajęć praktycznych. Spotkania najczęściej będą miały miejsce popołudniami.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 14.11.2019 r. (w najbliższy czwartek) od godz. 14.15 w sali gimnastycznej w skrzydle B i będzie dotyczył łożysk kół i układów zawieszenia.

O kolejnych terminach i tematach zostaniecie poinformowani zamieszczonymi ogłoszeniami w tablicach ogłoszeń uczniów  znajdującymi się przed pokojami nauczycielskimi obu skrzydeł.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy.

Uczniowie, którzy brali udział w programie Młode Kadry w poprzednim roku szkolnym 2018/2019 r., otrzymają informację o terminie rozdaniu certyfikatów przez ogłoszenie zamieszczone niebawem w tablicach ogłoszeń uczniów znajdującymi się przed pokojami nauczycielskimi obu skrzydeł.