Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Poszukiwany Ambasador Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy przy poszukiwaniu Ambasadorów do dwóch wyjątkowych programów: SZLACHETNEJ PACZKI oraz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Obecnie po raz pierwszy w historii  poszukujemy Ambasadorów Paczki i Akademii, bez których mądra pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni staną się źródłem informacji dla przyszłych wolontariuszy, koordynatorami programów w szkołach w całym Lublinie. Proponujemy im nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale przede wszystkim możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – związanych z zarządzaniem zespołem, project managementem, organizacją eventów oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i wielu innych. Bez wątpienia będzie to propozycja atrakcyjna dla uczniów chcących inwestować w swój rozwój.

Oba programy oparte są na idei mądrej pomocy. SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI zmienia życie dzieci, które straciły wiarę w siebie. Wykorzystując System Motywatorów Zmiany – unikalną metodologię pracy wolontariusza z dzieckiem – przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

Link do formularza rejestracyjnego dla Ambasadorów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEhiRt2ULymgTuScT3t5yAQeuZxon7E4gp-qv_SpnLx1VcrQ/viewform?usp=sf_link

Julia Błachowicz

Specjalista ds. Eventów
Wojewódzki Zespół ds. Promocji Szlachetnej Paczki
& Akademii Przyszłości w województwie lubelskim