Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

 Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2019/2020

TECHNIKUM SAMOCHODOWE

l.p. miejsce Nazwisko i imię ucznia klasa śr. ocena zachowanie
1 I Jurecki Piotr 3a 5,19 wzorowe
2 II Zdunek Dawid 2c 5,08 wzorowe
3 III Bęczkowski Adam 3b 4,93 wzorowe
4 IV Lewczyk Patrycja 2a 4,92 wzorowe
5 V Ogórek Paweł 3b 4,69 wzorowe
6 VI Głos Bartosz 1a 4,55 wzorowe
7 VII Lisiak Piotr 2a 4,50 wzorowe
8 VIII Kraskowski Kacper 3b 4,46 bardzo dobre
9 IX Tudruj Jakub 1cp 4,44 wzorowe
10 X Polaczek Paweł 2a 4,38 bardzo dobre
11 Ślepaczuk Mateusz 3a 4,38 bardzo dobre
12 Machaj Michał 3b 4,38 wzorowe
13 XI Rola Kamil 2b 4,29 bardzo dobre
14 XII Szafranek Bartłomiej 2b 4,23 bardzo dobre
15 XIII Kusy Szymon 1ap 4,19 bardzo dobre
16 XIV Wójtowicz Patrycja 1a 4,15 wzorowe
17 XV Łukasik Jakub 3a 4,13 bardzo dobre
18 XVI Chęć Adam 1a 4,10 wzorowe
19 Baran Kacper 1b 4,10 bardzo dobre
20 Piotrowski Maciej 1b 4,10 wzorowe
21 XVII Dudek Mateusz 2c 4,07 wzorowe
22 XVIII Dębski Krzysztof 1ap 4,06 bardzo dobre
23 Ławicki Mateusz 3a 4,06 bardzo dobre
24 XIX Tkaczyk Karol 1c 4,05 bardzo dobre
25 XX Romanowski Mateusz 1ap 4,00 bardzo dobre
26 Ciesielczuk Bartosz 1cp 4,00 wzorowe
27 Orzeł Konrad 2c 4,00 bardzo dobre
28 Suchodolski Artur 2c 4,00 bardzo dobre
29 Wójtowicz Mateusz 2c 4,00 bardzo dobre

MATURZYŚCI

l.p. miejsce Nazwisko i imię ucznia klasa śr. ocena zachowanie
1 I Klimek Łukasz 4b 5.06 wzorowe
2 II Źrubek Rafał 4e 4,52 wzorowe
3 III Dziekanowski Mateusz 4a 4,48 wzorowe
4 IV Trochimowicz Karol 4c 4.32 wzorowe
5 V Gąszczyk Sebastian 4a 4,29 bardzo dobre
6 VI Goral Jakub 4a 4,13 bardzo dobre
7 VII Kulbaka Jakub 4a 4.13 wzorowe

BRANŻOWA SZKOŁA SAMOCHODOWA I stopnia

l.p. miejsce Nazwisko i imię ucznia klasa śr. ocena zachowanie
1 I Czarnecki Krzysztof 1bb 5,06 wzorowe
2 II Kowalik Jakub 1abp 4,00 bardzo dobre

Wzorowa frekwencja

TECHNIKUM SAMOCHODOWE

l.p. Nazwisko i imię ucznia klasa zachowanie
1 Majcher Dominik 1ap bardzo dobre
2 Jóźwiak Michał 1bp bardzo dobre
3 Ciesielczuk Bartosz 1cp wzorowe
4 Trochimowicz Karol 4c wzorowe
5 Zając Eryk 1bb bardzo dobre