Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Najlepsi na Targach Edukacyjnych 2019 w kategorii „Forma promocji targowej – szkoły średnie”

W dniach 15, 16 marca 2019 r. w Hali Targów Lubelskich odbyły się Targi Edukacyjne 2019. Nasza Szkoła została wyróżniona I miejscem w kategorii „Forma promocji targowej – szkoły średnie”. Dyplom przedstawicielom szkoły: Pani Justynie Stolarek i Panu Karolowi Mrozowi wręczyła Kierownik projektu Targi Edukacyjne 2019 Pani Ewa Kołodyńska-Cioczek.

Stoiska ZSS, dzięki wielkiemu wsparciu firm Inter Cars S.A. i Carrara – Autoryzowany dealer Renault w Lublinie, budziły powszechne zainteresowanie i cieszyły się popularnością wśród młodzieży przybyłej na targi.

W Show Car (Amerykańska Ciężarówka Show Car firmy Inter Cars S.A.) zostały zorganizowane szkolenia techniczne, w ramach programu Młode Kadry przygotowanego przez firmę Inter Cars S.A. i partnerów. W czasie przerw na dotykowych wyświetlaczach znajdujących się na ścianach ciężarówki przedstawione było wyposażenie warsztatowe, oferta części zamiennych, programy, poradniki. Prezentacje i  szkolenia techniczne przygotowało 4 nauczycieli.

Przyszli „Samochodziarze” dopytywali  o szczegóły dotyczące nauki zawodu, kursu na prawo jazdy kategorii B, przedmiotów w szkole oraz kwalifikacji, jakie można zdobyć po ukończeniu szkoły. Zainteresowanym rozdano ulotki i plakaty informacyjne, wszyscy chętni zastali zaproszeni na dzień otwarty szkoły, który odbędzie się 26 marca 2019 r.

Do zobaczenia 2 września 2019 w ZSS 🙂

Leave Comment