Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Terminy stałych konsultacji nauczycieli z rodzicami           

rok szkolny 2020/2021 semestr I od 14.09.2020 r.

szkoła: pn A–pokój nauczycielski A, pn B— pokój nauczycielski B, sg A–sala gimnastyczna A, sg B— sala gimnastyczna B,

warsztaty szkolne: (w) – opiekun warsztatowy, ps–pracownia samochodowa, PEiE – pracownia elektrotechniki i elektroniki, BOK – biuro obsługi, WS – warsztaty szkolne

klasa Imię i Nazwisko poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Ryszard Morawski zgodnie z harmonogramem dyżurów dyrektora
Agnieszka Matysiewicz zgodnie z harmonogramem dyżurów wicedyrektora
Karol Mróz zgodnie z harmonogramem dyżurów wicedyrektora
Janusz Borys zgodnie z harmonogramem dyżurów kierownika warsztatów
Paweł Szabała zgodnie z harmonogramem dyżurów zastępcy kierownika warsztatów
Sławomir Skiba zgodnie z harmonogramem dyżurów zastępcy kierownika warsztatów
1a Małgorzata Goławska 10.00-10.30 pnA
1b Zbigniew Bartkiewicz 11.50-12.35 sg A
1c Justyna Ujma 10.00-10.45 pnB
2a Ewa Młynarczyk 10.00-10.30pn A
Daniel Sławomir (w) 7.00-8.00 BOK
2b Waldemar Fijołek 10.00-10.45 pnA
Lipoński Marek (w)
2c Łukasz Maciąg 10.45-11.30 pnA
Szabała Paweł (w) zgodnie z harmonogramem dyżurów zastępcy kierownika warsztatów
2ap Renata Włodarczyk 11.50-12.35 pnB
Wójcik Robert (w) 10.00-11.00 WS
2bp Anna Mazur 9.10-10.00 pnB
Zarzyka Grzegorz (w) 10.00-11.00 WS
2cp Katarzyna Kozak 11.00-11.45 pnA
Dyszewski Artur (w) 11.00-12.00 WS
3a Anna Krzyżanowska 11.00-11.45 pnA
Andrzej Bartkowicz (w) 13.30-14.30 WS
3c Ewa Kępa 10.00-10.50 pnA
Branica Marek (w)
3d Anna Ausz 10.00-10.45 pnB
Kowalczyk Roman 10.00-11.00 WS
4a Waldemar Niezabitowski 10.00-10.45 pnA
4b Artur Podolski 11.00-11.45 pnA
4d Agnieszka Piasecka-Jóźwiak 9.10-9.55 pnB
1ab Jarosław Popławski 11.00-11.45 sgB
Komar Zbigniew (w) 14.00-15.00 WS
1bb Krzysztof Szymanek 11.00-11.45 pnB
Jarosław Fiut (w) 11.00-12.00 WS
2ab Iwona Blicharz zgodnie z harmonogramem dyżurów pedagoga szkolnego
Kamiński Mariusz (w) 12.00-12.30 WS
2bb Ustymiuk Jan 11.50-12.35 pnA
Kozak Arkadiusz (w) 11.00-12.00 WS
2abp Robert Śmiech 9.10-9.55 pnB
Robert Śmiech (w) 9.10-9.55 pnB
2bbp Zbigniew Niedziela 11.00-11.45 s.1
Kubaszewski Wojciech (w)
3ab Mirosław Staniec 11.00-11.45 sgB
Jaszuk Andrzej (w) 12.00-13.00 WS
3bb Anna Trojanowska 11.00-11.45 sgB
Zagdański Zbigniew (w) 13.00-14.00 WS
Mirosław Bartos 13.30-14.30 pnA
Borowiec Arkadiusz
Bronikowska Agnieszka 13.30-15.00 pnA 10.45-11.50 pnA
Caboń-Błaszczak Bożena 11.05-11.50
Czarnota Bożena
Dziubiński Piotr 9.00-10.00 ul. Kasprowicza 38
Fałkowski Tomasz
Flis Grażyna 10.00-10.45 pnB
Haponiuk Mirosław
Kołtyś Magdalena 11.00-11.45 pnB
Krakowiak Mirosław 9.00-10.00PEiE
Kulisz Monika 10.00-10.45 pnA
Łukasik-Okoń Grażyna 12.00-12.30 pnA
Rymarz Teresa 9.10-9.55 pnB
Stolarek Justyna 9.10-9.55 s.24
Szpura Andrzej
Świderek Magdalena
Treszczotka Jan 12.40-13.25 pnA
Warakomski Jacek 7.30-8.15 pnB
Winiarski Tomasz 10.00-11.00 WS
M. Jolanta Włodarczyk 10.00-10.45 s.32
Woźniak Kazimierz 9.00-9.55 pd
Żyszkiewicz Marcin 10.00-10.45 pnB