Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

II miejsce Natalii Żarnowskiej w w zawodach rowerowych „Dual Pumptruck Challange”

21 września 2019 roku odbyły się zawody rowerowe „Dual Pumptruck Challange” na torze „Bike Park Lublin” przy ulicy Janowskiej. Uczennica naszej szkoły Natalia Żarnowska wzięła w nich udział, oraz uzyskała II miejsce.

Tak relacjonuje swój udział:

„Miałam okazję wziąć udział w zawodach rowerowych „Dual Pumptruck Challange”, które odbyły się na torze „Bike Park Lublin” przy ulicy Janowskiej. Zawody zaczęły się od wspólnego treningu, a następnie kwalifikacji do klas. W rywalizacji wzięło udział 53 zawodników. 

Nad zdrowiem osób biorących udział w zawodach, organizacją oraz stanem technicznym toru pracował Lubelski Klub Kolarstwa Górskiego, służby medyczne oraz pracownicy Bike Parku Lublin.  Warto wspomnieć, że najmłodsza zawodniczka miała 3 lata i świetnie dawała sobie radę ze starszymi kolegami. Sama rywalizacja w klasie kobiet była do końca  pod znakiem zapytania. Pomimo małej ilości zawodniczek walka trwała o każdą setną sekundy oraz każdy centymetr toru. 

W rezultacie udało mi się uzyskać II miejsce. Jednakże nie udało by się to bez wsparcia rodziny, przyjaciół oraz szkoły”

gratulujemy Natalii sukcesu