Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Europejska Stolica Młodzieży Lublin 2023 – ankieta #PoznajmySię!

Przekazujemy w imieniu Urzędu Miasta Lublin:

Ruszamy z przygotowaniami wielkiego młodzieżowego święta – Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Rok 2023 będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na bogaty program wydarzeń, które już dla Was planujemy, ale też dlatego, że miasto Lublin chce wspólnie z Wami stworzyć miasto, w którym będziecie się czuć dobrze a Wasz głos będzie miał znaczenie.

By móc to wszystko zrobić dobrze, zaczynamy od poznania Was. Pomóżcie nam lepiej się poznać i odpowiedzcie na kilka pytań o sobie, swoich preferencjach, jak spędzacie czas wolny, co sądzicie o Lublinie, czego potrzebujecie.

Jeśli masz od 10 do 30 lat, mieszkasz albo uczysz się, pracujesz czy spędzasz czas wolny w Lublinie to ankieta jest właśnie dla Ciebie – kliknij na link, wypełnij i podaj dalej – przekaż swoim znajomym, by i oni wypełnili. Dzięki temu będziemy mogli poznać prawdziwie młodą stronę Lublina i wspólnie działać dalej! Twój głos ma znaczenie!

Ankieta jest dostępna do 30 listopada 2021 r. w 3 wersjach językowych – polski, angielski, ukraiński.

Jak wziąć udział w badaniu?

Wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków i wypełnić ankietę online:

Potrzebujesz więcej informacji o Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 i o tym, jak możesz z nami wspólnie ją tworzyć? Dołącz do nas na FB – www.facebook.com/Lublin.EYC2023 lub wejdź na www.mlody.lublin.eu

Link do filmu – słowo od Pana Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka https://youtu.be/H_ehSaRb8V4