Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Bal maturzystów 2016

15 stycznia 2016 roku odbył się bal studniówkowy organizowany przez uczniów i rodziców klas czwartych TS. Podniosłą atmosferę wieczoru podkreślały eleganckie stroje naszych maturzystów i szykowne kreacje zaproszonych gości.

Część oficjalną balu wypełniły przemówienia, w których uczniowie, rodzice dziękowali dyrekcji, wychowawcom oraz całemu gronu pedagogicznemu za trud włożony w kształcenie młodzieży, wskazywanie uczniom właściwych wzorców moralnych i społecznych. Pan Dyrektor, Ryszard Morawski przekazał zebranym życzenia udanej zabawy, a maturzystom pomyślnego zdania egzaminów i satysfakcji z realizowania marzeń.

Studniówkę ZSS rozpoczęły dźwięki tradycyjnego, dostojnego poloneza, który zakończył się wręczeniem czerwonych róż pięknym paniom. Potem królowała muzyka, taniec, śpiew… Pozytywnych wrażeń i wzruszeń nie zabrakło, pozostaną w pamięci jako wyjątkowe wspomnienie. Teraz pozostaje rozpocząć odliczanie do kolejnego, bardzo ważnego wydarzenia, jakim jest egzamin maturalny, w zasadzie egzamin w dorosłość.

Tegorocznym maturzystom życzymy połamania piór i spełnienia wszystkich planów na przyszłość.