Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Akcja ZSS pt. „Żaden uczeń nie przegrywa”

Najwięksi producenci części zamiennych, olejów, płynów eksploatacyjnych w Polsce i na świecie z fundacjami, wydawnictwami oraz pasjonatami zakręconymi na motoryzację, ogłosili różne działania dla uczniów. W szkole nazwaliśmy te działania akcją pt. „Żaden uczeń nie przegrywa”.

Zachęcamy wszystkich uczniów zainteresowanych motoryzacją do wzięcia udziału. W ramach tej akcji realizowanych jest kilka działań konkursowo-dydaktycznych, w których nie ma przegranych, wszyscy wygrywają.

Weź udział, sprawdź swoje umiejętności i rozwiń swoją wiedzę zawodową.

Konkursy są ogólnopolskie, a w jednym z nich nie tylko trzy pierwsze osoby wygrywają. Lista nagrodzonych będzie o wiele większa. Gwarantujemy, że przynajmniej w jednym działaniu coś uzyskasz, ponieważ nie ma przegranych – każdy coś otrzyma. Warunkiem koniecznym jest udział we wszystkich siedmiu działaniach, ponieważ nie wskazujemy, w którym działaniu są tak zwane pewniaki. Poniżej znajdziesz linki do poszczególnych działań.

Działanie nr 1

http://youngcarmechanic.eu/#o-konkursie

 Działanie nr 2

https://academy.filtron.eu/

 Działanie nr 3

W dniu 04 marca 2020 r. w godz. od 12 do 13 odwiedź link https://mistrzostwamechanikow.pl/ i szukaj informacji na temat Akcja Filtracja.

 Działanie nr 4

https://mistrzostwamechanikow.pl/kategoria-mlody-mechanik/

 Działanie nr 5

https://mistrzostwamechanikow.pl/kategoria-mlody-mechanik-maszyn-rolniczych/

 Działanie nr 6

https://mistrzostwamechanikow.pl/kategoria-ielektromobilni/

 Działanie nr 7

https://mistrzostwamechanikow.pl/kategoria-mlody-lakiernik/