Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Szkolenie techniczne w ramach projektu „Młode Kadry” – współczesne łożyska kół i układu zawieszenia stosowane w pojazdach użytkowych

W dniu 14 listopada 2019 roku (w czwartek) o godz. 14:15, pierwszy raz w sali gimnastycznej skrzydła B odbyło się w szkoleniu technicznym w ramach projektu „Młode Kadry” z firmy Inter Cars. Spotkanie dotyczyło współczesnych łożysk kół i układu zawieszenia stosowanych w pojazdach użytkowych. Specjalistyczne szkolenie było zorganizowane przez Pana Andrzeja Kowalskiego szkoleniowca z firmy NTN-SNR. W spotkanie uczestniczyła bardzo mała grupa uczniów, było to 7 uczniów. Ww. sytuacja wynikała z błędnego komunikatu przekazanego przez dyżurnego szkoły. Dla porównania w roku szkolnym 2017/2018 na pierwszym spotkaniu było ponad 130 uczniów, a w zeszłym roku szkolnym ponad 90 uczniów. W szkoleniu brali udział również nauczyciele, w tym: Karol Mróz, Artur Podolski, Robert Śmiech.

Kolejne spotkanie odbędzie się 10.12.2019 r. o godz. 14.15 w sali gimnastycznej w skrzydle B i będzie dotyczył świadomego doboru oleju silnikowego do samochodu osobowego.
O kolejnych terminach i tematach szkoleń uczniowie zostaną poinformowani zamieszczonymi ogłoszeniami w tablicach ogłoszeń uczniów, znajdującymi się przed pokojami nauczycielskimi obu skrzydeł.
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy.

Uczniowie, którzy brali udział w programie Młode Kadry w poprzednim roku szkolnym 2018/2019 r., otrzymają informację o terminie rozdaniu certyfikatów przez ogłoszenie zamieszczone niebawem w tablicach ogłoszeń uczniów znajdującymi się przed pokojami nauczycielskimi obu skrzydeł.