Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Pomóż Lublinowi, zagłosuj na Lublin w konkursie pt. „Zdrowy Samorząd”

Szanowni Państwo

Miasto Lublin po raz kolejny bierze udział w konkursie organizowanym przez Portal Samorządowy.pl. W dotychczas ogłaszanych konkursach dotyczących inwestycji (np. rewitalizacja Placu Litewskiego, przebudowa skrzyżowania ul. Ducha i Solidarności, Inwestycja Stadion Lekkoatletyczny), dzięki Państwa głosom zdobywaliśmy pierwsze miejsca w kraju. Była to piękna forma promocji Lublina.

Obecnie PortalSamorządowy.pl oraz magazyn i portal Rynek Zdrowia ogłosiły konkurs pt. „Zdrowy Samorząd”. Nasze Miasto zostało nominowane w tym konkursie za realizację dwóch programów:

  1. Program profilaktyczny wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkół podstawowych, którego celem jest edukacja dzieci, rodziców i nauczycieli nt. wad wzroku oraz wczesna diagnostyka wad wzroku u jak największej grupy dzieci lubelskich.
  2. Program profilaktyczny szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób powyżej 65 roku życia skierowany do naszych seniorów.

  Prosimy Państwa o udział w głosowaniu oraz zachęcenie do głosowania uczniów i nauczycieli. Głosowanie trwa do 1 marca 2019 do godz. 12:00 i jest bezpłatne. Wierzymy, że dzięki Państwa pracy oraz zaangażowaniu uczniów, których uczymy patriotyzmu lokalnego zostaniemy jako Miasto uhonorowani tytułem „ Zdrowy samorząd”.

Pomóż Lublinowi, zagłosuj, poproś znajomych i przyjaciół.

https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/zdrowy-samorzad-2019,47/miasto-lublin,1647/

Dziękujemy za udział w głosowaniu. Lublin zawsze wygrywa!

                  Jerzy Kuś                                                                  Zbigniew Jurkowski

Dyrektor Wydziału Zdrowia i Profilaktyki                          Społeczny Koordynator Projektu

             tel 601 092 400                                                                tel 602 22 86 65

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *