Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

 Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2017/2018

TECHNIKUM SAMOCHODOWE

l.p. miejsce Nazwisko i imię ucznia klasa śr. ocena zachowanie
1 I Jurecki Piotr 1a 5,15 wzorowe
2 II Borkowski Mateusz 3b 5,13 wzorowe
3 III Ślepaczuk Mateusz 1a 4,90 bardzo dobre
4 IV Klimek Łukasz 2b 4,85 wzorowe
5 V Machaj Michał 1b 4,75 wzorowe
6 VI Źrubek Rafał 2e 4,46 wzorowe
7 VII Ogórek Paweł 1b 4,30 wzorowe
8 VIII Goral Łukasz 3b 4,29 wzorowe
9 IX Szczepańska Katarzyna 3b 4,18 wzorowe
10 X Wiejak Kacper 2e 4,15 wzorowe
11 XI Bartoszek Tymoteusz 3a 4,13 bardzo dobre
12 XII Marzec Bartosz 3c 4,06 wzorowe
13 XIII Krasnowski Kacper 1b 4,05 wzorowe
14 XIV Kubicki Jakub 1a 4,00 bardzo dobre
15 Łukasik Jakub 1a 4,00 bardzo dobre
16 Dziekanowski Mateusz 2a 4,00 bardzo dobre
17 Gąszczyk Sebastian 2a 4,00 bardzo dobre
18 Żyła Paweł 3a 4,00 bardzo dobre
19 Kamola Kacper 3b 4,00 poprawne
20 Świzdor Mateusz 3c 4,00 wzorowe

TECHNIKUM SAMOCHODOWE – MATURZYŚCI

l.p. miejsce Nazwisko i imię ucznia klasa śr. ocena zachowanie
1 I Olszak Kamil 4b 5,18 wzorowe
2 II Koncewicz Jakub 4c 4,32 wzorowe
3 III Podolak Michał 4b 4,27 bardzo dobre
4 IV Szczepański Mateusz 4a 4,25 bardzo dobre
5 V Pizoń Paweł 4c 4,24 wzorowe
6 VI Pawlak Szymon 4e 4,20 bardzo dobre
7 VII Jaszczuk Paweł 4a 4,18 wzorowe
8 VIII Mroczek Patryk 4a 4,15 bardzo dobre
9 Podgórski Mateusz 4b 4,15 bardzo dobre
10 IX Kawerski Dawid 4c 4,12 wzorowe
11 X Zarajczyk Michał 4a 4,09 wzorowe
12 Czarnecki Przemysław 4e 4,09 bardzo dobre
13 Dzięcioł Wojciech 4e 4,09 bardzo dobre
14 Powęzka Kacper 4b 4,09 bardzo dobre
15 XI El-Sabari Jakub 4c 4,03 wzorowe
16 XII Kondraciuk Łukasz 4a 4,00 dobre
17 Prażmo Marek 4c 4,00 wzorowe

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA nr 9

l.p. miejsce Nazwisko i imię ucznia klasa śr. ocena zachowanie
1 I Szalast Dominik 3az 4,29 wzorowe

Wzorowa frekwencja

TECHNIKUM SAMOCHODOWE

l.p. Nazwisko i imię ucznia klasa zachowanie
1 Bryś Jarosław 2b wzorowe
2 Budzyński Mateusz 1a bardzo dobre
3 Goral Łukasz 3b wzorowe
4 Kozak Jakub 1a wzorowe
5 Kucharzyk Jan 4a wzorowe
6 Szczepańska Katarzyna 3b wzorowe
7 Świzdor Mateusz 3c wzorowe
8 Trochimowicz Karol 2c bardzo dobre
9 Wąsik Bartłomiej 4e wzorowe