Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

Terminy stałych konsultacji nauczycieli z rodzicami           

rok szkolny 2019/2020 semestr I od 21.10.2019 r.

szkoła: pn A–pokój nauczycielski A, pn B— pokój nauczycielski B, sg A–sala gimnastyczna A, sg B— sala gimnastyczna B,

warsztaty szkolne: (w) – opiekun warsztatowy, ps–pracownia samochodowa, PEiE – pracownia elektrotechniki i elektroniki, BO – biuro obsługi

klasa Imię i Nazwisko poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Ryszard Morawski zgodnie z harmonogramem dyżurów dyrektora
Agnieszka Matysiewicz zgodnie z harmonogramem dyżurów wicedyrektora
Karol Mróz zgodnie z harmonogramem dyżurów wicedyrektora
Janusz Borys zgodnie z harmonogramem dyżurów kierownika warsztatów
Paweł Szabała zgodnie z harmonogramem dyżurów zastępcy kierownika warsztatów
Sławomir Skiba zgodnie z harmonogramem dyżurów zastępcy kierownika warsztatów
1a Ewa Młynarczyk 10.00-10.45 pn A
1b Waldemar Fijołek 11.50-12.35 pn B
1c Łukasz Maciąg 11.00-11.45 pn B
1d M. Jolanta Włodarczyk 11.50-12.35 s. 32
1ap Renata Włodarczyk 11.50-12.35 pn B
1bp Anna Mazur (Bożena Caboń-Błaszczak 13.30-14.15 pn B
1cp Katarzyna Kozak 10.00-10.45 pn A
2a Anna Krzyżanowska 9.10-9.55 pn A
Daniel Sławomir (w) 7.15-8.00 BO
2b Małgorzata Goławska 11.00-11.45 pn A
Zarzyka Grzegorz (w) 11.15-12.00 OR
2c Ewa Kępa 11.00-11.45 pn A 10.15-11.00 pn A
Fiut Jarosław (w) 13.00-13.45 OR
2d Anna Ausz 9.10-9.55 pn B
Borys Janusz (w) 11.00-11.45 BO
3a Waldemar Niezabitowski 9.10-9.55 pn A
Wójcik Robert (w) 14.40-15.25 NS2
3b Artur Podolski 11.00-11.45 pnA
Kamiński Mariusz (w) 12.00-12.45 NS2
3d Agnieszka Piasecka-Jóźwiak 9.10-9.55 pn B
Kubaszewski Wojciech (w) 11.15-12.00 SKP
4a Zbigniew Bartkiewicz 12.40-13.25 sg A
4b Jan Treszczotka 15.10-15.55 s 17
4c Justyna Stolarek 9.10-9.55 s. 24
4e Justyna Ujma 9.10-9.55 pn B
1ab Andrzej Bartkowicz 11.00-11.45 pn A
Dyszewski Artur (w) 12.00-12.45 PMiM
1bb Paweł Dmitruk 9.10-9.55 sg B
Lipoński Marek (w) 12.00-12.45 NS2
1abp Robert Śmiech 11.15-11.45 pn B
Winiarski Tomasz (w) 11.20-12.05 SP
1bbp Zbigniew Niedziela 12.40-13.25 s. 1
Komar Zbigniew (w) 12.00-12.45 OM
2ab Mirosław Staniec 10.00-10.45 sg B
Branica Marek (w) 13.30-14.15 NS2
2bb Anna Trojanowska 9.10-9.55 sg B
Kozak Arkadiusz (w) 11.15-12.00 SKP
3ab Jarosław Popławski 11.00-11.45 sg B
Zagdański Zbigniew (w) 13.00-13.45 Renault
3bb Krzysztof Szymanek 12.00-12.30 pn B
Jaszuk Andrzej (w) 17.00-17.45 NS3
Mirosław Bartos 14.20-15.05 pnA
Jerzy Banaszczuk 11.00-11.45 pn B
Iwona Blicharz zgodnie z harmonogramem dyżurów pedagoga szkolnego
Arkadiusz Borowiec
Bronikowska Agnieszka 8.15-9.00
Ciekot Artur 10.00-10.45 pn A
Tomasz Fałkowski 11.00-11.45 pn A
Magdalena Kołtyś 15.10-15.55 pnB
Krakowiak Mirosław 10.00-10.45 PEiE
Kowalczyk Roman 13.00-13.45 SKP
Kulisz Monika 9.10-9.55 pn A
Łukasik-Okoń Grażyna 14.15-14.30 pn B
Mazur Monika 9.10-9.55 pn B
Rudkowski Tomasz
Teresa Rymarz 8.20-9.05 pn B
Szwedo Małgorzata 13.30-14.15 pn B
Ustymiuk Jan 11.00-11.45 pn A
Jacek Warakomski 10.00-10.45 pn B
Winiarczyk Anna 10.00-10.45 pn A
Kazimierz Woźniak 11.00-11.45 pn B
Marcin Żyszkiewicz 8.15-9.00 pn B