Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie

LICEALIADA – Mistrzostwa miasta Lublin w piłce siatkowej chłopców, rok szkolny 2016/2017

Eliminacje

Wyniki grupy V:   ZSS – II LO  1:2,   ZSS – ZS nr1   2:0,    ZSS – ZSChiPS   2:0

Tabela grupy V:   1m.  II LO       2m.  ZSS      3m.  ZS nr1     4m.  ZSChiPS

Awans siatkarzy ZSS do dalszej fazy rozgrywek.

II runda

Wyniki grupy II:  ZSS – PSBiG  0:2,    ZSS – XXI LO   2:0,   ZSS – ZSE  2:1

Tabela grupy II:   1m.  PSBiG       2m.  ZSS     3m.  ZSE      4m.  XXI LO

Awans siatkarzy ZSS do ćwierćfinałów.

Ćwierćfinały

Wyniki grupy II:  ZSS – II LO  2:1,  ZSS – I LO  1:2,  II LO – I LO  1:2

Tabela:  1m. I LO,  2m. II LO,  3m. ZSS

O kolejności zespołów w grupie decydowały małe punkty. Niestety siatkarze ZSS niekorzystnym stosunkiem jednego małego punktu ostatecznie zajęli w grupie 3 miejsce tym samym nie awansowali dalej do czwórki zespołów grających o medalowe miejsca.

W końcowej klasyfikacji szkół siatkarze ZSS w tej edycji rozgrywek zajęli 4-5 miejsce.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ:

miejsce szkoła
1 V LO
2 I LO
3 II LO
4-5 Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego

Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

6-8 IX LO

Zespół Szkół Elektronicznych

XXIII LO

9-11 VI LO

XXI LO

III LO

12-17 XVIII LO

Zespół Szkół Budowlanych

Zespół Szkół Elektronicznych

Zespół Szkół Energetycznych

Zespół Szkół nr 1

Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

18-22 XVII LO

Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego

Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego

Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego

IV LO

Po potwierdzeniu informacji o grze nieuprawnionych zawodników w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych decyzją organizatora rozgrywek w/w zespół został zdyskwalifikowany.

Barwy ZSS w piłce siatkowej w tegorocznych rozgrywkach reprezentowali: Pytka Bartosz 4c (kapitan), Maj Mateusz 3az, Adamczyk Grzegorz 2a, Wesołowski Piotr 2b, Rycak Radosław 2az, Sołtysik Damian 1a, Sawicki Sebastian 1a, Frankiewicz Adrian 1b, Jankowski Michał 1b, Maj Jakub 1c, Skowronek Bartłomiej 1c.

Drużynę prowadził: Zbigniew Bartkiewicz